صنایع حفاری  


  نشاسته پریژلاتینه حفاری جهت حفاری چاه‌های نفت به کار می‌رود. این محصول دارای تأییدیه مناطق نفت خیز جنوب و ملی حفاری جهت کالای تولیدی خود است.

در صنعت حفاری چاه نفت ، از مواد مختلفی استفاده می شود تا بتوان استحکام چاه ها را تا حد ممکن بالا برد و از ریزش آن جلوگیری کرد. مواد معدنی مختلفی که در استخراج چاه های نفت مورد استفاده قرار می گیرد را گل حفاری می نامند که در استخراج نفت مورد نیاز می باشند. با توجه به عمق زیاد این چاه ها و اینکه در اکثر نقاط نفت باید از اعماق دریاها استخراج گردد, در نتیجه وجود آب زیاد می تواند برای پروسه استخراج مشکلاتی فراهم آورد. نشاسته حفاری از جمله موادی است که با جذب آب اضافی سبب افزایش استحکام گل حفاری می شود .

این محصول در چهار نوع   ( HV ( High Viscosity  و ( LV ( Low Viscosity و ( HT (High Temperature و نشاسته اصلاح شده 300 درجه فارنهایت تولید می‌شود.   
قابل ذکر است که این محصول دارای مقاومت و پایداری بالا در برابر املاحی مانند کلسیم و منیزیم که در خاک بعضی از مناطق نفت خیز وجود دارد می‌باشد.

  محصولات این بخش


Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.

  محصولات مرتبط